20 stycznia 2017

Change

Czyżby to był mój powrót? Czy chwilowy kaprys napisania czegoś dla was?  Nie wiem.  Ostatnio w moim życiu zachodzą wielkie zmiany. Powoli staję się pewniejsza siebie, odważniejsza... I przede wszystkim uczę się nie myśleć co inni mogą o mnie powiedzieć. Mówi się, że człowiek uczy się na błędach.

Lekcja nr 1 : Nie ufaj nikomu prócz sobie i rodzinie. Tak na prawdę najlepsza przyjaciółka z dnia na dzień może stać się twoim wrogiem. Osoba, do której mieliśmy największe zaufanie może przez największy twój błąd chcieć zemsty. Tak.. przytrafiło mi się to kilka dni temu. W ciągu jakiejś jednej godziny straciłam moich teraz wiem, że fałszywych przyjaciół. Zapamiętam to dokładnie i postaram się nie popełnić tego błędu drugi raz.

Lekcja nr 2 : Czasami warto znaleźć w sobie odwagę i pójść swoją drogą. Strach w życiu człowieka będzie zawsze, to jest zupełnie naturalne. Ale nie można przez to rezygnować ze swoich celów. W ciągu dwóch dni moje życie zmieniło się diametralnie. Zmieniłam szkołę. Odseparuję się od starego środowiska. Chcę zacząć od nowa.. wszystko. Do szkoły pójdę w zupełnie obce mi miejsce, bo do innego miasta. Nie żałuję, że znalazłam w sobie odwagę. Czasami warto! Gdy się nie zrobi czegoś, co według ciebie będzie najlepszym rozwiązaniem to po kilku latach możesz tego żałować. Nie myślę już co nowe osoby w nowej klasie pomyślą o mnie. Będą o mnie rozmawiać? No pewnie, to jest naturalny odruch człowieka. Ja muszę tylko zrobić wszystko, żeby pierwsze wrażenie było dobre.


Nie ufajcie kolegom, koleżankom za bardzo :/ Nawet jeśli wydaje ci się, że to będzie przyjaźń do końca życia i jeden dzień dłużej. Spełniajcie swoje marzenia, bo one są tylko wasze a innym nic do tego. Róbcie to co uważacie za słuszne, bo jeśli już tak myślicie to pewnie tak jest. Czasami warto zaryzykować. Na nowych zdjęciach widać, że mam prostą grzywkę.
Ścięłam ją i nawet nie chciałam myśleć jak znajomi to ocenią. Czasami tak trzeba :D

17 komentarzy:

 1. Cała prawda w jednym poście. Też spotkało mnie to wiele razy, gdzie "najlepsi" przyjaciele, okazywali być się kimś zupełnie innym. Ludzie są zawistni i zazdrości, dlatego można liczyć tylko na siebie oraz rodzinę.

  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest w tym trochę racji... Ja też kilka razy zawiodłam się na ludziach, ale do dzisiaj utrzymujemy kontakt i jest całkiem dobrze, a co do odwagi to trzeba robić wszystko, aby uczynić nasze życie takim jakim chcemy i nie wolno bać się opinii innych, bo ludzie zawsze będą gadać. Trzymam za Ciebie kciuki!
  P.S Bardzo ładnie Ci w nowej fryzurze :)

  neversaynever171.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak to niestety jest, czasem ci "na zawsze" okazują się później naszymi wrogami. Świetna przemiana, do twarzy Ci :) kreatywnienafotografii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajnie napisane, tak czasem bywa
  http://princessgaba.blogspot.com/ zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wiem coś na temat fałszywych przyjaciół i nie są to miłe wspomnienia :(
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę warto ufać wyłącznie sobie i rodzinie, bo inaczej może być nieciekawie :/ Miałam kilku fałszywych przyjaciół i naprawdę niezbyt przyjemnie to wspominam :/ Najważniejsze to iść własną drogą i się nigdy nie poddawać ^^ Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz wiele racji, czasem Ci co obiecuja ze sa na zawsze sa tylko na chwilę :) Fajny blog, obserwuję :)
  Wpadnij do mnie!
  http://ascardisis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Niektórzy nie umieją dochować danych obietnic, dlatego myślę, że jeśli nie jesteśmy czegoś pewni to nie powinniśmy stawiać danej obietnicy.
  Pozdrawiam♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow! What a wonderful post!
  Great photos!
  Would you like to follow each other? Follow me on Blog and Google+ and I'll follow you back!
  www.recklessdiary.ru

  OdpowiedzUsuń
 10. Super blog !
  ja dopiero zaczynam , zapraszam !
  http://zdrowe-jz.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam się z tym co napisałaś :) Niestety też miałam nieprzyjemne doświadczenia z zbyt wielkim zaufaniem do ludzi. No, ale warto się uczyć na swoich błędach. Niektórych nawet jak się przestrzega to nie wierzą i muszą na własnych doświadczeniach dojść do jakiegoś wniosku :D
  KLAUDIALISIECKA BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja swoją grzywkę zapuszczam:D Slicznie wyglądasz:P
  Dodaję do obserwowanych kochana :*

  HelloFashion.pl Daj mi znać w najnowszym poście czy lubisz kabaretki! :*

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz rację - marzenia są najważniejsze. Przyjaźń można zepsuć jednym słowem.
  Mój blog♡

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie warto patrzeć na innych w końcu oni życia za nas nie przeżyją :)

  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciekawe lekcje ;P

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Jesteś piękna, wyglądasz jak laleczka ♥

  https://roseaud.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Też zawsze stosuję ograniczone zaufanie. DO wszystkich, bez wyjątku.

  OdpowiedzUsuń

♥ Skoro tu już jesteś, zostaw komentarz ;)
♥ Nie uznaję obs za obs. Podoba ci się mój blog? Zaobserwuj.
♥ Wchodzę w każdy link i czytam każdy komentarz.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia